O blogu

Cześć!

Pierwszy raz na stronie? Przeczytaj najpierw kilka artykułów, żebyśmy się dobrze zrozumieli 🙂

Na start myślę też, że dobrze byłoby, gdybyś się poświęcił. Może jakaś przysięga?

Powtarzaj za mną: „Jestem tu, bo do tej pory popełniałem tyle błędów, że już mam dość”.

Dalej: „Jestem tu, bo chcę wreszcie uwolnić swoje pokłady mocy i być docenianym przez pracodawców”.

No i na koniec: „Jestem tu, bo jestem wartościowym pracownikiem, mogę i chcę to udowodnić!”

Podpisano krwią, data, Twój podpis.

 

Teraz będzie bardziej poważnie

Dobrze, aż takiego poświęcenia przy pierwszym kontakcie od Ciebie nie oczekuję. Chcę za to, byś mi zaufał, a przeprowadzę Cię przez Twoje największe problemy związane z pracą i uwolnię od ciągnących się za Tobą koszmarów.

Kim jestem? W skrócie: kimś, kto „ogarnął” temat. Mam satysfakcjonującą pracę i przeszedłem przez wszystkie bolączki rynku pracy na tyle, by wiedzieć jak to działa od środka. Jestem w takim, a nie innym punkcie i mam trochę czasu, by podzielić się tym, co wiem. Zainteresowany?

 

Czy ten blog jest dla Ciebie?

Tak, jest. Bez względu na to czy masz stałą pracę czy jej właśnie szukasz. Bez względu na to czy jesteś ze swojej pracy zadowolony czy nie. Bez względu na to czy wiesz jak być konkurencyjnym na rynku pracy. Jestem tutaj dla Ciebie i będę Cię wspierać w Twoich dążeniach do zmiany.

Po kolei przejdziemy przez wszystkie kroki budowania Twojego profesjonalnego wizerunku. Zaczniemy od często pomijanego kroku, czyli nastawienia psychicznego. Bez tego ani rusz, to podstawa. Potem powinno być już łatwiej 🙂

Wierzę, że dzięki radom z tego bloga będziesz w stanie realnie ocenić swoją wartość, napisać błyskotliwe CV, które da Ci gwarancję, że rekruter do Ciebie zadzwoni, a ostatecznie przejść rozmowę kwalifikacyjną na własnych warunkach. Wiem, że to potrafisz, ale może jeszcze w sobie tego nie odkryłeś. Ale nie martw się, wszystko w swoim czasie.

Powiem więcej, jestem tu, byś od teraz poczuł, że jesteś Panem sytuacji na rynku pracy i zaczął zwracać uwagę na rozmaite aspekty swojej kariery. Byłoby przyjemnie choć raz w oczach wszystkich zostać „Pracownikiem miesiąca”, prawda?

Na śmierć bym zapomniał. Mam na imię Marek i miło mi Cię poznać 🙂

 

***

Jeśli masz jakąś uwagę do bloga, pomysł na temat lub ofertę współpracy, napisz do mnie na:
kontakt🐵pracownikmiesiaca.pl